Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

7 czerwca 2013 13:39 | wersja 2 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Skład komisji


Komisja Ekonomiki, Urbanistyki i Rozwoju

Przewodniczący – Maciej Rzankowski (Platforma Obywatelska)
Maria Bachleda-Curuś
Zbigniew Figlarz (Jedność Tatrzańska)
Józef Figiel (Solidarne Zakopane)
Andrzej Hyc (Twoje Zakopane)
Józef Kowalik (Solidarne Zakopane)
Władysław Łukaszczyk (Solidarne Zakopane)
Zbigniew Szczerba (Twoje Zakopane)
Wojciech Tatar (Tatrzański Klub Niezależnych)
Marek Trzaskoś (Tatrzański Klub Niezależnych)
Maciej Wojak (Platforma Obywatelska)
Jerzy Zacharko (Solidarne Zakopane)

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Przewodniczący – Władysław Łukaszczyk (Solidarne Zakopane)
Maria Bachleda Curuś
Wawrzyniec Bystrzycki (Jedność Tatrzańska)
Andrzej Hyc (Twoje Zakopane)
Józef Kowalik (Solidarne Zakopane)
Marzena Mitan Abel (Solidarne Zakopane)
Maciej Rzankowski (Platforma Obywatelska)
Wojciech Tatar (Tatrzański Klub Niezależnych)
Marek Trzaskoś (Tatrzański Klub Niezależnych)

  Komisja Oświaty

Przewodniczący – Marek Donatowicz (Platforma Obywatelska)
Leszek Behounek (Twoje Zakopane)
Jan Gąsienica Walczak (Jedność Tatrzańska)
Jerzy Jędrysiak (Platforma Obywatelska)
Józef Kowalik (Solidarne Zakopane)
Władysław Łukaszczyk (Solidarne Zakopane)
Bożena Solańska (Platforma Obywatelska)
Krzysztof Wiśniowski (Twoje Zakopane)

Komisja Rewizyjna 

Przewodniczący – Jan Gąsienica Walczak (Jedność Tatrzańska)
Maria Bachleda Curuś
Leszek Behounek (Twoje Zakopane)
Zbigniew Figlarz (Jedność Tatrzańska)
Józef Figiel (Solidarne Zakopane)
Marzena Mitan Abel (Solidarne Zakopane)
Maciej Rzankowski (Platforma Obywatelska)
Wojciech Tatar (Tatrzański Klub Niezależnych)
Krzysztof Wiśniowski (Twoje Zakopane)
Maciej Wojak (Platforma Obywatelska)
 

Komisja Kultury

Przewodniczący - Maciej Wojak (Platforma Obywatelska)
Leszek Dorula (Jedność Tatrzańska)
Jan Gąsienica Walczak (Jedność Tatrzańska)
Jerzy Jędrysiak (Platforma Obywatelska)
Bożena Solańska(Platforma Obywatelska)
Zbigniew Szczerba (Twoje Zakopane)
Jerzy Zacharko (Solidarne Zakopane)
 

Komisja Rodziny i Spraw Społecznych

Przewodnicząca – Marzenia Mitan-Abel (Solidarne Zakopane)
Bożena Solańska (Platforma Obywatelska)
Zbigniew Szczerba (Twoje Zakopane)
Jerzy Jędrysiak (Platforma Obywatelska)
Józef Figiel (Solidarne Zakopane)
Jan Gąsienica Walczak (Jedność Tatrzańska)
 

Komisja Sportu i Turystyki

Przewodniczący – Wawrzyniec Bystrzycki (Jedność Tatrzańska)
Leszek Behounek (Twoje Zakopane)
Marek Donatowicz (Platforma Obywatelska)
Zbigniew Figlarz (Jedność Tatrzańska)
Andrzej Hyc (Twoje Zakopane)
Marzena Mitan Abel (Solidarne Zakopane)
Bożena Solańska (Platforma Obywatelska)
Marek Trzaskoś (Tatrzański Klub Niezależnych)
Krzysztof Wiśniowski (Twoje Zakopane)
Maciej Wojak (Platforma Obywatelska)
 

Komisja Statutowa

Przewodniczący – Marek Trzaskoś (Tatrzański Klub Niezależnych)
Marek Donatowicz (Platforma Obywatelska)
Leszek Dorula (Jedność Tatrzańska)
Władysław Łukaszczyk (Solidarne Zakopane)
Zbigniew Szczerba (Twoje Zakopane)

 

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Miasta Zakopane

Logowanie