Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

26 marca 2018 11:24 | wersja 16 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Skład komisji

Komisja Ekonomiki, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Przewodniczący – Jan Gluc

  1. Bryjak Bartłomiej
  2. Figiel Józef
  3. Figlarz Zbigniew
  4. Filipowicz Łukasz
  5. Gąsienica Byrcyn Kacper
  6. Jóźkiewicz Grzegorz
  7. Kalata Jacek
  8. Majerczyk Stanisław
  9. Szczerba Zbigniew
  10. Strączek Paweł
  11. Tatar Wojciech
  12. Topór Jasica Jan
  13. Wojak Maciej

    Komisja Urbanistyki i Rozwoju

    Przewodniczący - Bartłomiej Bryjak

    1. Bryjak Bartłomiej
    2. Filipowicz Łukasz
    3. Gąsienica Byrcyn Kacper
    4. Hyc Andrzej
    5. Jóźkiewicz Grzegorz
    6. Kalata Jacek
    7. Strączek Paweł
    8. Topór Jasica Jan
    9. Wojak Maciej

    Komisja Oświaty

    Przewodniczący – Marek Donatowicz

    1. Donatowicz Marek
    2. Herman Jacek
    3. Jędrysiak Jerzy
    4. Majerczyk Stanisław
    5. Solańska Bożena
    6. Wiśniowski Krzysztof

    Komisja Rewizyjna

    Przewodniczący –

    1. Bryjak Bartłomiej
    2. Figlarz Zbigniew
    3. Filipowicz Łukasz
    4. Gąsienica Byrcyn Kacper
    5. Gluc Jan
    6. Kalata Jacek
    7. Strączek Paweł
    8. Figiel Józef

    Komisja Kultury

    Przewodniczący - Jerzy Jędrysiak

    1. Filipowicz Łukasz
    2. Herman Jacek
    3. Jędrysiak Jerzy
    4. Kalata Jacek
    5. Solańska Bożena
    6. Wojak Maciej

    Komisja Rodziny i Spraw Społecznych

    Przewodnicząca – Jacek Herman

    1. Figiel Józef
    2. Herman Jacek
    3. Jasiński Andrzej
    4. Jędrysiak Jerzy
    5. Solańska Bożena
    6. Tatar Wojciech
    7. Topór Jasica Jan

    Komisja Sportu i Turystyki

    Przewodniczący –

    1. Donatowicz Marek
    2. Figlarz Zbigniew
    3. Gluc Jan
    4. Hyc Andrzej
    5. Majerczyk Stanisław
    6. Strączek Paweł
    7. Szczerba Zbigniew
    8. Wiśniowski Krzysztof

    Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Miasta Zakopane

    Logowanie