Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

Porównanie wersji dokumentu

31 grudnia 2018 10:49 | wersja 15 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Skład Rady Miasta

Przewodniczący Rady Miasta - Jan Gluc

Wiceprzewodniczący Rady Miasta: Józef Figiel
Wiceprzewodniczący Rady Miasta: Wojciech Tatar


Radni Miasta Zakopane kadencja VIII 2018-2023

  1. BRYJAK Bartłomiej (KWW Czas na Realizację)
  2. BYSTRZYCKI Wawrzyniec (KWW Zakopane 2030)
  3. DONATOWICZ Marek (KWW Zakopane 2030)
  4. FIGIEL Józef (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  5. GALICA JURECKA Lucyna (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  6. GĄSIENICA WALCZAK Maciej (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  7. GLUC Jan (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  8. JĘDRYSIAK Jerzy (KWW Zakopane 2030)
  9. JÓŹKIEWICZ Grzegorz (KWW Czas na Realizację)
  10. KALATA Jacek (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  11. KARP Stanisław (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  12. KONARSKI Kazimierz (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  13. ŁUKASZCZYK Maria (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  14. MAJERCZYK Stanisław (KWW Czas na Realizację)
  15. MRÓZ Tymoteusz (KWW Zakopane 2030)
  16. SĘK Marcin (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  17. SOLIK Wojciech (KWW Zakopane 2030)
  18. STRĄCZEK Paweł (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  19. SZCZERBA Zbigniew (KWW Zakopane 2030)
  20. TATAR Wojciech (Klub Zjednoczonej Prawicy)
  21. WIŚNIOWSKI Krzysztof (KWW Zakopane 2030)

 

28 lutego 2014 13:21 | wersja 2 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Skład Rady Miasta

Przewodniczący Rady Miasta - Jerzy Zacharko
Zastępca Przewodniczącego - Leszek Dorula
Zastępca Przewodniczącego - Marek Trzaskoś

Radni Miasta Zakopane

  1. Maria Bachleda Curuś
  2. Paweł Bucki (Twoje Zakopane)
  3. Wawrzyniec Leonard Bystrzycki (Jedność Tatrzańska)
  4. Marek Donatowicz (Platforma Obywatelska)
  5. Leszek Dorula (Jedność Tatrzańska)
  6. Józef Figiel (Solidarne Zakopane)
  7. Zbigniew Figlarz (Jedność Tatrzańska)
  8. Jan Gąsienica Walczak (Jedność Tatrzańska)
  9. Andrzej Hyc (Twoje Zakopane)
  10. Jerzy Jędrysiak (Platforma Obywatelska)
  11. Józef Kowalik (Solidarne Zakopane)
  12. Władysław Łukaszczyk (Solidarne Zakopane)
  13. Marzena Mitan-Abel (Solidarne Zakopane)
  14. Maciej Rzankowski (Platforma Obywatelska)
  15. Bożena Solańska (Platforma Obywatelska)
  16. Zbigniew Szczerba (Twoje Zakopane)
  17. Wojciech Tatar (Tatrzański Klub Niezależnych)
  18. Marek Trzaskoś (Tatrzański Klub Niezależnych)
  19. Krzysztof Wiśniowski (Twoje Zakopane)
  20. Maciej Wojak (Platforma Obywatelska)
  21. Jerzy Zacharko (Solidarne Zakopane)

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Miasta Zakopane

Logowanie