Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

12 grudnia 2018 13:09 | wersja 13 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Dyżury radnych w kadencji 2018-2023

PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA ZAKOPANE

Jan Gluc

w Biurze Rady Miasta po uzgodnieniu telefonicznym 504 154 152 gluc.jan@zakopane.eu


RADNI:


Bartłomiej Bryjak - po uzgodnieniu telefonicznym: 609 662 611 bryjak.bartlomiej@zakopane.eu

Wawrzyniec Bystrzycki - po uzgodnieniu telefonicznym: 695 300 849 bystrzycki.wawrzyniec@zakopane.eu

Marek Donatowicz - po uzgodnieniu telefonicznym: 602 599 228 donatowicz.marek@zakopane.eu

Józef Figiel - po uzgodnieniu telefonicznym: 604 908 932 figiel.jozef@zakopane.eu

Jerzy Jędrysiak- po uzgodnieniu telefonicznym: 605 950 003 jedrysiak.jerzy@zakopane.eu

Grzegorz Jóźkiewicz - po uzgodnieniu telefonicznym 696 203 154 jozkiewicz.grzegorz@zakopane.eu

Lucyna Galica-Jurecka - po uzgodnieniu telefonicznym: 508 276 432 galicajurecka.lucyna@zakopane.eu

Jacek Kalata - po uzgodnieniu telefonicznym: 734 734 707 kalata.jacek@zakopane.eu

Stanisław Karp - po uzgodnieniu telefonicznym 506 019 014 karp.stanislaw@zakopane.eu

Kazimierz Konarski - po uzgodnieniu telefonicznym 698 297 508 konarski.kazimierz@zakopane.eu

Maria Łukaszczyk - po uzgodnieniu telefonicznym 601 890 431 lukaszczyk.maria@zakopane.eu

Stanisław Majerczyk - po uzgodnieniu telefonicznym: 607 928 624 majerczyk.stanislaw@zakopane.eu

Tymoteusz Mróz - po uzgodnieniu telefonicznym: 663 485 242 lub mailowym tymek@madeinzakopane.pl

Marcin Sęk - po uzgodnieniu telefonicznym 690 295 145 sek.marcin@zakopane.eu

Wojciech Solik - po uzgodnieniu telefonicznym 602 787 200 solik.wojciech@zakopane.eu

Paweł Strączek - po uzgodnieniu telefonicznym: 691 801 808
straczek.pawel@zakopane.eu

Zbigniew Szczerba - po uzgodnieniu telefonicznym: 602 471 712 szczerba.zbigniew@zakopane.eu

Wojciech Tatar - po uzgodnieniu telefonicznym: 606 707 120 tatar.wojciech@zakopane.eu

Maciej Gąsienica-Walczak - po uzgodnieniu telefonicznym: 606 233 104 gasienicawalczak.maciej@zakopane.eu

Krzysztof Wiśniowski - po uzgodnieniu telefonicznym: 501 669 902 wisniowski.krzysztof@zakopane.eu



Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Miasta Zakopane

Logowanie